Wedstrijdkalender 2018-2019

J M D Dag Wedstrijden Plaats Start inzwemmen
  September 20 Donderdag      
21 Vrijdag      
22 Zaterdag      
23 Zondag      
24 Maandag      
25 Dinsdag      
26 Woensdag      
27 Donderdag      
28 Vrijdag      
29 Zaterdag      
30 Zondag Boeier 1 Grootebroek 13:15
Oktober 1 Maandag      
2 Dinsdag      
3 Woensdag      
4 Donderdag      
5 Vrijdag      
6 Zaterdag      
7 Zondag Competitie 1 Schagen 15:15
8 Maandag      
9 Dinsdag      
10 Woensdag      
11 Donderdag      
12 Vrijdag      
13 Zaterdag LAC Zaandam 06:20
14 Zondag limietwedstrijd WZ&PC Purmerend 14:30
15 Maandag      
16 Dinsdag      
17 Woensdag      
18 Donderdag      
19 Vrijdag      
20 Zaterdag      
21 Zondag Junioren-Jeugd 1    
22 Maandag      
23 Dinsdag      
24 Woensdag      
25 Donderdag      
26 Vrijdag      
27 Zaterdag      
28 Zondag Juttercup Den Helder 21:10
29 Maandag      
30 Dinsdag      
31 Woensdag      
November 1 Donderdag      
2 Vrijdag      
3 Zaterdag Recreatieve wedstrijd Heerhugowaard 16:00
4 Zondag Junioren-Jeugd 2    
5 Maandag      
6 Dinsdag      
7 Woensdag      
8 Donderdag      
9 Vrijdag      
10 Zaterdag Schoolzwemkampioenschap Schagen Schagen  
11 Zondag limietwedstrijd WZ&PC Purmerend  
12 Maandag      
13 Dinsdag      
14 Woensdag      
15 Donderdag      
16 Vrijdag      
17 Zaterdag Regiokampioenschappen    
18 Zondag Regiokampioenschappen    
19 Maandag      
20 Dinsdag      
21 Woensdag      
22 Donderdag      
23 Vrijdag      
24 Zaterdag Regiokampioenschappen    
25 Zondag Regiokampioenschappen    
26 Maandag      
27 Dinsdag      
28 Woensdag      
29 Donderdag      
30 Vrijdag      
December 1 Zaterdag LAC Zaandam 06:20
2 Zondag Boeier 2 Heerhugowaard  
3 Maandag      
4 Dinsdag      
5 Woensdag      
6 Donderdag      
7 Vrijdag      
8 Zaterdag      
9 Zondag Minioren-Junioren 2    
10 Maandag      
11 Dinsdag      
12 Woensdag      
13 Donderdag NJJK KB    
14 Vrijdag NJJK KB    
15 Zaterdag NJJK KB en Regio B kampioenschappen    
16 Zondag NJJK KB en Regio B kampioenschappen    
17 Maandag      
18 Dinsdag      
19 Woensdag      
20 Donderdag      
21 Vrijdag ONK KB    
22 Zaterdag ONK KB    
23 Zondag ONK KB    
24 Maandag      
25 Dinsdag      
26 Woensdag      
27 Donderdag      
28 Vrijdag Swimmeet Maastricht  
29 Zaterdag Swimmeet Maastricht  
30 Zondag Swimmeet Maastricht  
31 Maandag      
2019 Januari 1 Dinsdag      
2 Woensdag      
3 Donderdag      
4 Vrijdag      
5 Zaterdag Recreatieve wedstrijd Scharwoude 15:45
6 Zondag limietwedstrijd Zaandam  
7 Maandag      
8 Dinsdag      
9 Woensdag      
10 Donderdag      
11 Vrijdag      
12 Zaterdag      
13 Zondag Competitie 2 Castricum 16:00
14 Maandag      
15 Dinsdag      
16 Woensdag      
17 Donderdag      
18 Vrijdag      
19 Zaterdag LAC Zaandam 06:20
20 Zondag Junioren-Jeugd 3    
21 Maandag      
22 Dinsdag      
23 Woensdag      
24 Donderdag ONMK KB    
25 Vrijdag ONMK KB    
26 Zaterdag ONMK KB en Swimkick-Minioren 2    
27 Zondag ONMK KB en Swimkick-Minioren 2    
28 Maandag      
29 Dinsdag      
30 Woensdag      
31 Donderdag      
Februari 1 Vrijdag      
2 Zaterdag      
3 Zondag Boeier 3 Schagen 15:15
4 Maandag      
5 Dinsdag      
6 Woensdag      
7 Donderdag      
8 Vrijdag      
9 Zaterdag      
10 Zondag Competitie 3 Breezand 13:30
11 Maandag      
12 Dinsdag      
13 Woensdag      
14 Donderdag      
15 Vrijdag      
16 Zaterdag      
17 Zondag      
18 Maandag      
19 Dinsdag      
20 Woensdag      
21 Donderdag      
22 Vrijdag      
23 Zaterdag      
24 Zondag      
25 Maandag      
26 Dinsdag      
27 Woensdag      
28 Donderdag      
Maart 1 Vrijdag      
2 Zaterdag      
3 Zondag Minioren-Junioren 3    
4 Maandag      
5 Dinsdag      
6 Woensdag      
7 Donderdag      
8 Vrijdag      
9 Zaterdag      
10 Zondag Boeier 4                                         Recreatieve wedstrijd Castricum                  Hyppolytushoef 13:30
11 Maandag      
12 Dinsdag      
13 Woensdag      
14 Donderdag      
15 Vrijdag      
16 Zaterdag      
17 Zondag Junioren-Jeugd 4    
18 Maandag      
19 Dinsdag      
20 Woensdag      
21 Donderdag      
22 Vrijdag      
23 Zaterdag      
24 Zondag Competitie 4 Heerhugowaard 16:00
25 Maandag      
26 Dinsdag      
27 Woensdag      
28 Donderdag      
29 Vrijdag      
30 Zaterdag LAC Zaandam 06:20
31 Zondag      
April 1 Maandag      
2 Dinsdag      
3 Woensdag      
4 Donderdag      
5 Vrijdag      
6 Zaterdag      
7 Zondag Boeier 5 Den Helder  
8 Maandag      
9 Dinsdag      
10 Woensdag      
11 Donderdag      
12 Vrijdag      
13 Zaterdag Recreatieve wedstrijd Schagen 15:30
14 Zondag      
15 Maandag      
16 Dinsdag      
17 Woensdag      
18 Donderdag      
19 Vrijdag      
20 Zaterdag      
21 Zondag Paastoernooi Haarlem Haarlem  
22 Maandag Paastoernooi Haarlem Haarlem  
23 Dinsdag      
24 Woensdag      
25 Donderdag      
26 Vrijdag      
27 Zaterdag      
28 Zondag      
29 Maandag      
30 Dinsdag      
Mei 1 Woensdag      
2 Donderdag ONMK    
3 Vrijdag ONMK    
4 Zaterdag ONMK    
5 Zondag ONMK    
6 Maandag      
7 Dinsdag      
8 Woensdag      
9 Donderdag      
10 Vrijdag      
11 Zaterdag      
12 Zondag Swimkick-Minioren 3    
13 Maandag      
14 Dinsdag      
15 Woensdag      
16 Donderdag      
17 Vrijdag      
18 Zaterdag Regiokampioenschappen    
19 Zondag Regiokampioenschappen    
20 Maandag      
21 Dinsdag      
22 Woensdag      
23 Donderdag      
24 Vrijdag      
25 Zaterdag Regiokampioenschappen    
26 Zondag Regiokampioenschappen    
27 Maandag      
28 Dinsdag      
29 Woensdag      
30 Donderdag      
31 Vrijdag      
Juni 1 Zaterdag      
2 Zondag      
3 Maandag      
4 Dinsdag      
5 Woensdag      
6 Donderdag      
7 Vrijdag      
8 Zaterdag Pinkstertoernooi Purmerend  
9 Zondag Pinkstertoernooi Purmerend  
10 Maandag Pinkstertoernooi Purmerend  
11 Dinsdag      
12 Woensdag      
13 Donderdag NJJK    
14 Vrijdag NJJK    
15 Zaterdag NJJK en regio B kampioenschappen    
16 Zondag NJJK en regio B kampioenschappen    
17 Maandag      
18 Dinsdag      
19 Woensdag      
20 Donderdag      
21 Vrijdag ONK    
22 Zaterdag ONK    
23 Zondag ONK    
24 Maandag      
25 Dinsdag      
26 Woensdag      
27 Donderdag      
28 Vrijdag      
29 Zaterdag      
30 Zondag Zomerlimiet Den Helder  
Juli 1 Maandag      
2 Dinsdag      
3 Woensdag      
4 Donderdag      
5 Vrijdag      
6 Zaterdag Netherlands Invitational Eindhoven  
7 Zondag Netherlands Invitational Eindhoven